download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Wylicytuj plastron Krystiana Pieszczka i wspomóż szczytny cel!

Speedway Ekstraliga ogłosiła kolejną akcję. Tym razem na aukcję trafiły plastrony, w których występowali trzej najlepsi zawodnicy PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi 2016 w Gdańsku. Wśród nich nie mogło zabraknąć tego, który przywdziewał zwycięzca tych zawodów - Krystian Pieszczek.

Oprócz zawodnika MRGARDEN GKM można nabywać pamiątkowe plastrony Piotra Protasiewicza oraz Grigorija Łaguty. Cały dochód z wylicytowanych plastronów przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym, byłym polskim żużlowcom. - PGE Ekstraliga przeznaczyła na aukcję charytatywną plastrony zawodników, którzy stanęli na podium Indywidualny Mistrzostw Ekstraligi w 2016 roku. Ambasadorzy podzieleni zostali na grupy, z których każda odpowiada za promocję jednej aukcji. Grudziądzkim Ambasadorom przypadła oczywiście promocja plastronu naszego nowego zawodnika - Krystiana Pieszczka. Plastron jest tym bardziej cenny, bo to właśnie "Krycha" został zwycięzcą tych zawodów. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc byłym polskim żużlowcom - mówi grudziądzki Ambasador Kamil Rychlicki. 

Aukcja dostępna jest TUTAJ! - Pamiętajmy, że zwycięzcą aukcji nie musi być jedna osoba. Być może znajdzie się grupa zapaleńców, która będzie chciała mieć taką wspólną pamiątkę w swoim biurze w pracy? Aukcję trwać będą do 30 listopada, więc jest sporo czasu na mobilizację.  Oczywiście zachęcamy do licytacji wszystkich plastronów, chociaż liczymy na to, że to właśnie plastron naszego nowego zawodnika osiągnie najwyższą wartość . Liczymy na hojność kibiców, bo cel jest szczytny i związany z naszą ukochaną dyscypliną sportu. Nie możemy zapominać o tych, którzy kiedyś cieszyli nas swoją jazdą na żużlowych torach, a dziś, być może, są w ciężkiej sytuacji - powiedział Rychlicki.

Gorąco zachęcamy do licytacji plastronu "Krychy" i wspomożenia tego niezwykle szczytnego celu!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE