download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Plastron Pieszczka z PGE IMME wylicytowany

Zakończyły się licytacje plastronów zawodników, którzy stanęli na podium PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi 2016 w Gdańsku. Za najwyższą cenę sprzedany został ten, w którym startował nowy zawodnik MRGARDEN GKM - Krystian Pieszczek.

Plastron "Krychy" trafi w ręce nowego właściciela za kwotę 610 złotych. Zostanie ona w całości przeznaczona na rehabilitację poszkodowanego żużlowca - Kamila Cieślara, który przechodzi trudną rehabilitację po urazie kręgosłupa, którego nabawił się na torze w 2010 roku. W wyniku wypadku doznał on porażenia kończyn dolnych.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i brali udział w aukcjach. Udało nam się uzbierać całkiem fajną kwotę i mamy nadzieję, że choć trochę pomożemy Kamilowi Cieślarowi w walce o powrót do zdrowia. Szczególne podziękowania oczywiście należą się Rafałowi, wiernemu kibicowi GKM-u, który wygrał licytację plastronu Krystiana. Mimo, że plastron został wylicytowany za 610 złotych, to Rafał, nawiązując do numeru Krystiana Pieszczka, zasilił konto akcji kwotą 707 złotych - powiedział Kamil Rychlicki, grudziądzki Ambasador PGE Ekstraligi, który był szefem grupy promujących licytację "Krychy".

Ponadto na licytację trafiły pamiątkowe plastrony Piotra Protasiewicza i Grigorija Łaguty. Zostały one kupione kolejno - za 600 i 590 złotych, a to oznacza, że na konto Kamila Cieślara trafi 1897 złotych.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE