download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

W piątek start licytacji na rzecz Tomasza Golloba!

Trwa akcja #MistrzJestJeden. Zbieramy na rzecz Tomasza Golloba, walczącego o powrót do pełnej sprawności po upadku na motocrossie, w wyniku którego zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego. Już od najbliższego piątku od godziny 12:00 ruszają licytację na rzecz Mistrza.

Organizuje je nasz klub we współpracy z Fundacją DW43. Całkowity dochód z aukcji, które będą dostępne na stronie charytatywni.allegro.pl będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba. Do zdobycia będą m.in. okazjonalny kevlar Przemysława Pawlickiego, w którym startował podczas Grand Prix na PGE Narodowym, osłony na kierownicę z meczu MRGARDEN GKM - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa #JEDZIEMYdlaTOMKA, czy też koszula GKM z autografami zawodników.

Zachęcamy też do przekazywania pamiątek żużlowych w ramach akcji - w sekretariacie grudziądzkiego klubu przy ulicy Hallera 4, które później będą wystawiane na licytacje! Stopniowo uruchamiać będziemy kolejne aukcje na rzecz Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku. Wesprzyjmy Mistrza w jego najtrudniejszym wyścigu w życiu!
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE