download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Wspomóż Tomasza Golloba! Trwają aukcje na rzecz Mistrza!

W miniony piątek ruszyły aukcje na rzecz walczącego o powrót do pełnej sprawności Tomasza Golloba. W akcję #MistrzJestJeden włącza się coraz więcej osób. Cały dochód z licytacji gadżetów i pamiątek będzie przeznaczony na rehabilitację zawodnika MRGARDEN GKM Grudziądz.

Na stronie charytatywni.allegro.pl - TUTAJ - znalazły się pierwsze aukcje. Do wylicytowania jest m.in. kevlar Przemysława Pawlickiego dedykowany Tomaszowi Gollobowi, w którym reprezentant gorzowskiej Stali startował podczas Grand Prix na stadionie PGE Narodowym. Nabyć można także osłony kierownicy #JEDZIEMYdlaTOMKA, w których prezentowała się drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz w starciu z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa, czy też koszulę GKM-u.

Już wkrótce wystartują kolejne aukcje, współorganizowane przez nasz klub i Fundację DW43. Na aukcję trafi m.in. portret popularnego muzyka Zenona Martyniuka. Czekamy także na kolejne gadżety i pamiątki, które mogą zostać wylicytowane na rzecz akcji #MistrzJestJeden. Składać można je w sekretariacie klubu, lub też wysłać pocztą na adres:

Grudziądzki Klub Motocyklowy SA
ul. Hallera 4
86-300 Grudziądz


Zachęcamy do pomocy naszemu Mistrzowi!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE