download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Informacja w sprawie sprzedaży biletów na Derby

20 sierpnia ostatni mecz rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. MRGARDEN GKM Grudziądz udaje się na wyjazdowe, derbowe spotkanie do Torunia, gdzie zmierzy się z tamtejszym Get Well. Z pewnością na trybunach MotoAreny nie zabraknie sporej rzeszy grudziądzkich kibiców.

W związku z wieloma pytaniami nasz klub wyszedł z inicjatywą przekazania puli biletów na sektor gości (strefa żółta) do dystrybucji. Zarząd toruńskiego klubu zdecydował się nie przekazać wejściówek do Grudziądza. Będzie można je nabywać jednak drogą internetową - za pośrednictwem strony kstorun.kupbilety.pl. Dla fanów, którzy wybiorą standardową formę zakupu będzie taka możliwość w kasach toruńskiego stadionu. W tym celu z powodu dużego zainteresowania przypominamy, że wskazane jest wcześniejsze przybycie na MotoArenę w dniu meczu.

Zachęcamy do wyjazdu na ostatnie spotkanie rundy zasadniczej w tym roku i wsparcia żółto-niebieskich! Godzina pojedynku w Toruniu ustalona zostanie przez Speedway Ekstraligę tuż po niedzielnej kolejce spotkań.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE