download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.uk







A+ A A-

Zlata Prilba: Pieszczek najlepszy z zawodników MRGARDEN GKM

32 wyścigi, runda eliminacyjna, ćwierćfinałowa, półfinałowa oraz dwa finały, wyścigi w sześcioosobowym składzie. Tak było w niedzielne popołudnie w czeskich Pardubicach, gdzie odbyła się kolejna edycja tradycyjnej Zlatej Prilby.

Ostatecznie najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy - Vaclav Milik. W finale Czech pokonał Rune Holtę i Maxa Fricke. W zawodach wzięło udział trzech zawodników MRGARDEN GKM. Najwyżej sklasyfikowany został Krystian Pieszczek, który uplasował się na jedenastej pozycji, zajmując piąte miejsce w tzw. małym finale.

Zmagania na fazie półfinałowej zakończył Antonio Lindbaeck. Ćwierćfinałów nie przebrnął za to Artem Laguta. Rosjanin odpadł z turnieju już po swoich trzech wyścigach.

Wyniki:

Eliminacje:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 10 (5,5,4)
2. David Bellego (Francja) - 9 (2,4,5)
3. Ondrej Smetana (Czechy) - 6 (4,2,0)
---
4. Matej Kus (Czechy) - 6 (d,3,3)
5. Matic Ivacic (Słowenia) - 4 (3,1,1)
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 3 (1,0,2)

Grupa 2:
1. Krystian Pieszczek (Polska) - 10 (5,5,-)
2. Nicolas Covatti (Argentyna) - 9 (3,4,5)
3. Gleb Czugunow (Rosja) - 7 (2,3,4)
---
4. Hynek Stichauer (Czechy) - 7 (4,2,3)
5. Nick Skorja (Słowenia) - 2 (1,1,1)
6. Norbert Magosi (Węgry) - 2 (0,0,2)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0)

Grupa 3:
1. Daniel Gappmaier (Austria) - 9 (4,5,-)
2. Josef Franc (Czechy) - 8 (3,3,5)
3. Zdenek Holub (Czechy) - 7 (1,4,3)
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) - 7 (5,2,t)
5. Alexander Woentin (Szwecja) - 6 (2,1,4)
6. Patrik Mikel (Czechy) - 2 (0,0,2)
R2. Martin Mejtsky (Czechy) - 0 (w)

Grupa 4:
1. Peter Ljung (Szwecja) - 10 (5,5,-)
2. Eduard Krcmar (Czechy) - 9 (4,3,5)
3. Dimitri Berge (Francja) - 8 (2,4,4)
---
4. Patrick Hougaard (Dania) - 5 (3,2,2)
5. Andrij Kobrin (Ukraina) - 4 (1,1,3)
6. Alessandro Milanese (Włochy) - 0 (0,0,0)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Fricke, Smetana, Ivacic, Bellego, Hefenbrock, Kus (d1)
2. Pieszczek, Stichauer, Covatti, Czugunow, Skorja, Magosi
3. Woelbert, Gappmaier, Franc, Woentin, Holub, Mikel
4. Ljung, Krcmar, Hougaard, Berge, Kobrin, Milanese
5. Fricke, Bellego, Kus, Smetana, Ivacic, Hefenbrock
6. Pieszczek, Covatti, Czugunow, Stichauer, Skorja, Magosi
7. Gappmaier, Holub, Franc, Woelbert, Woentin, Mikel
8. Ljung, Berge, Krcmar, Hougaard, Kobrin, Milanese
9. Bellego, Fricke, Kus, Hefenbrock, Ivacic, Smetana
10. Covatti, Czugunow, Stichauer, Magosi, Skorja, Petrak
11. Franc, Woentin, Holub, Mikel, Mejtsky (w/u), Woelbert (t)
12. Krcmar, Berge, Kobrin, Hougaard, Petrak, Milanese

Ćwierćfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 10 (5,0,5)
2. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (4,4,4)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 7 (2,5,0)
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) - 6 (3,1,3)
5. Nicolas Covatti (Argentyna) - 5 (0,3,2)
6. Martin Smolinski (Niemcy) - 3 (1,2,1)

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 10 (5,2,5)
2. Gleb Czugunow (Rosja) - 9 (4,5,-)
3. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 7 (3,4,2)
---
4. David Bellego (Francja) - 5 (t,1,4)
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (2,3,1)
6. Peter Ljung (Szwecja) - 3 (ns,0,3)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1,0)

Grupa 3:
1. Rune Holta (Polska) - 9 (3,4,5)
2. Eduard Krcmar (Czechy) - 9 (5,2,4)
3. Matej Zagar (Słowenia) - 8 (2,5,3)
---
4. Artem Laguta (Rosja) - 7 (4,3,1)
5. Ondrej Smetana (Czechy) - 3 (1,1,2)
6. Daniel Gappmaier (Austria) - 0 (0,0,0)

Grupa 4:
1. Maciej Janowski (Polska) - 10 (5,5,-)
2. Krystian Pieszczek (Polska) - 8 (3,3,5)
3. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (4,2,4)
---
4. Hans Andersen (Dania) - 6 (2,4,2)
5. Dimitri Berge (Francja) - 4 (1,d,3)
6. Josef Franc (Czechy) - 2 (0,1,1)
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
13. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Lindbaeck, Smolinski, Covatti
14. Milik, Czugunow, Pavlic, Bjerre, Petrak (Bellego - t), Ljung (ns)
15. Krcmar, Laguta, Holta, Zagar, Smetana, Gappmaier
16. Janowski, Jonsson, Pieszczek, Andersen, Berge, Franc
17. Lindbaeck, Sajfutdinow, Covatti, Smolinski, Woelbert, Fricke
18. Czugunow, Pavlic, Bjerre, Milik, Bellego, Ljung
19. Zagar, Holta, Laguta, Krcmar, Smetana, Gappmaier
20. Janowski, Andersen, Pieszczek, Jonsson, Franc, Berge (d)
21. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Covatti, Smolinski, Lindbaeck
22. Milik, Bellego, Ljung, Pavlic, Bjerre, Petrak
23. Holta, Krcmar, Zagar, Smetana, Laguta, Gappmaier
24. Pieszczek, Jonsson, Berge, Andersen, Franc, Petrak

Półfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) - 9 (5,4,-)
2. Maciej Janowski (Polska) - 9 (4,5,-)
3. Gleb Czugunow (Rosja) - 7 (3,2,4)
---
4. Eduard Krcmar (Czechy) - 6 (1,0,5)
5. Andreas Jonsson (Szwecja) - 6 (2,3,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (0,1,2)

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 9 (4,4,5)
2. Rune Holta (Polska) - 8 (5,d,3)
3. Matej Zagar (Słowenia) - 7 (1,5,2)
---
4. Krystian Pieszczek (Polska) - 7 (2,3,4)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 5 (3,2,0)
6. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 2 (0,1,1)

Bieg po biegu:
25. Fricke, Janowski, Czugunow, Jonsson, Krcmar, Lindbaeck
26. Holta, Milik, Sajfutdinow, Pieszczek, Zagar, Pavlic
27. Janowski, Fricke, Jonsson, Czugunow, Lindbaeck, Krcmar
28. Zagar, Milik, Pieszczek, Sajfutdinow, Pavlic, Holta (d)
29. Krcmar, Czugunow, Jonsson, Lindbaeck, Fricke (ns), Janowski (ns)
30. Milik, Pieszczek, Holta, Zagar, Pavlic, Sajfutdinow

Mały finał:
31. Jonsson, Sajfutdinow, Lindbaeck, Krcmar, Pieszczek, Pavlic

Wielki finał:
32. Milik, Holta, Fricke, Czugunow, Zagar, Janowski (d)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE