download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukBłąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 299
A+ A A-

Billy Hamill odwiedzi Grudziądz i spotka się z kibicami!

To będzie spotkanie po latach! Billy Hamill w czwartek odwiedzi nasze miasto! Prawdziwa legenda GKM-u Grudziądz dostępna będzie także dla kibiców. Spotkanie organizowane jest w Restauracji "Adriano" na Hallera 4.

"Bullet" będzie dostępny dla kibiców od godziny 14:00. Termin spotkania jest związany z innymi planami i obowiązkami Billy'ego. Amerykanin reprezentował żółto-niebieskie barwy przez sześć sezonów (1996-2000 i 2004). W tym czasie wywalczył m.in. tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w 1996 roku i był zdecydowanym liderem grudziądzkiej ekipy, tworząc niezapomniany duet z Ś.p. Robertem Dadosem. Hamill przebywa od kilku dni w Polsce, także ze względu na sobotnie Grand Prix na toruńskiej Motoarenie. Postanowił on odwiedzić też nasze miasto.

Na czwartkowym spotkaniu w "Adriano" obecni będą także kapitan MRGARDEN GKM - Krzysztof Buczkowski oraz trener Robert Kempiński, który pamięta czasy startów u boku popularnego "Bulleta". Serdecznie zapraszamy!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE