download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

#MistrzJestJeden gra dalej!

Sezon 2017 za nami, pierwszy sezon od blisko 30 lat, w którym nie cieszył nas swoją jazdą Indywidualny Mistrz Świata z 2010 roku - Tomasz Gollob. Fatalny wypadek na motocrossie z marca bieżącego roku zakończył karierę najlepszego polskiego żużlowca w historii. Obecnie ikona polskiego żużla rozgrywa swój najważniejszy wyścig, wyścig o powrót do pełnej sprawności. Będzie to bardzo długi wyścig, w którym kluczowe będzie otrzymane wsparcie, zarówno mentalne jak i finansowe, które pomoże pokryć koszta rehabilitacji naszego mistrza.

Obecnie wchodzimy w kolejny etap akcji #MistrzJestJeden. Koszulki, które dotychczas były dostępne w większości klubów żużlowych w całej Polsce wracają do Grudziądza, co pozwoli nam na umocnienie sprzedaży internetowej w naszym sklepie pod adresem www.MistrzJestJeden.eu! Pod tym adresem w dalszym ciągu nabyć można koszulki, smycze oraz naklejki dedykowane naszemu mistrzowi, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację Tomasza Golloba.

Wszystkim sympatykom Pana Tomasza mieszkającym w Grudziądzu przypominamy, że zakupu można dokonać również w sekretariacie klubu, przy ulicy Hallera 4, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Gorąco zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE