download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-
Marcin Murawski

Marcin Murawski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Buczkowski również zostaje z nami!

Informowaliśmy, iż wczoraj warunki na starty w sezonie 2018 ustalił Artem Laguta. Dzisiaj to samo uczynił kapitan MRGARDEN GKM oraz ulubieniec grudziądzkiej publiczności Krzysztof Buczkowski!

Dziś w Grudziądzu egzamin na licencję "Ż"

  • Dział: Aktualności

Dzisiaj o godzinie 11:00 na torze w Grudziądzu odbędzie się egzamin na certyfikat żużlowy. Do egzaminu podejdzie między innymi adept grudziądzkiej szkółki Damian Lotarski.

W Gorzowie słonecznie! Skład na dziś!

Na dzisiaj na godzinę 19.00 zaplanowano drugie podejście meczu w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy już na miejscu gdzie tym razem przywitało nas słońce na błękitnym niebie więc wszystko wskazuje, że dzisiejszy mecz rozegramy bez żadnych problemów.

Żółto-Niebieski Dzień Dziecka

  • Dział: Galeria
W dniu dzisiejszym na stadionie przy ulicy Hallera 4 odbyła się kolejna edycja imprezy Żółto-Niebieski Dzień Dziecka. Na grudziądzki stadion tradycyjnie zawitały tłumy najmłodszych fanów wraz z rodzicami.

Żółto-Niebieski Dzień Dziecka (fotorelacja)

W dniu dzisiejszym na stadionie przy ulicy Hallera 4 odbyła się kolejna edycja imprezy Żółto-Niebieski Dzień Dziecka. Na grudziądzki stadion tradycyjnie zawitały tłumy najmłodszych fanów wraz z rodzicami.

To już dziś! Mecz z Falubazem o 16:30!

Walczymy o przełamanie! W niedzielę o godzinie 16:30 MRGARDEN GKM podejmuje na grudziądzkim torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Po czterech porażkach z rzędu podopieczni Roberta Kempińskiego muszą odnieść zwycięstwo. Spotkanie do obejrzenia tylko na H4, gdyż do Grudziądza tym razem - mimo wcześniejszych planów nie zawita telewizja nc+.

GKM Łączy Pokolenia!

W dniu dzisiejszym w godzinach przedpołudniowych na Hallera 4 zawitała do nas wycieczka z Przedszkola Bajkolandia. Przedszkolaki zwiedzały stadion oraz park maszyn gdzie mieli okazję obejrzeć motocykle żużlowe oraz zrobić sobie na nich zdjęcie.

Rafał Okoniewski bez poważniejszych urazów

  • Dział: Aktualności

Podczas wczorajszego meczu Rafał Okoniewski uczestniczył w groźnie wyglądającym upadku. "Okoń" zdołał jeszcze wystąpić w powtórce feralnego wyścigu jednak ból był tak ogromny, że zawodnik został przewieziony do szpitala na badania.

Dobry stan toru przy H4. Informacje na bieżąco tylko na Facebooku!

Od rana w Grudziądzu padał niestety deszcz. Na ten moment opady deszczu na szczęście ustały. Tor o godzinie 11.00 jest w dobrym stanie.

Żółto-niebieskie Przedszkole w Małym Rudniku

Dzisiaj kontynuujemy odwiedziny najmłodszych fanów z okazji wczorajszego Dnia Dziecka. W południe zawitaliśmy do dzieci z Przedszkola w Małym Rudniku.


 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE